poniedziałek, 18 czerwca 2012

Warsaw Fashion Street

Jej to już za tydzień a ja nie mogę się doczekać :)
Od tego zaczynam tego bloga. Wszystko tu będzie.. Stylizacje, unikatowe ciuchy do kupienia, opinie, nowinki ze świata mody i o wiele więcej ;)
G.

2 komentarze:

 1. przeczytałam całego twego bloga, trafiłam tu przez Maffashion :)
  życzę ci powodzenia i wytrwałości. masz potencjał, ale chyba nie wiesz konkretnie w którą stronę iść.
  mi się cholernie podobał twój wywiad z Maffashion, bo był taki szczery i prawdziwy, i może w tą? może wywiady około modowe?? wydawało mi się, że pytałaś ją o to, co cię interesowało i byłaś w tym całkiem niezależna. nikt ci nic nie narzucił.
  a ktoś tam u Maffashion ci zarzucił, że język nie jest za genialny. ale tym sie nie przejmuj, bo to tylko otoczka, a ważne by mieć to coś, a ty to masz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz rację. zakładając bloga myślałam, że wiem, co tu będę robiła, ale teraz sama się zastanawiam. :) jeśli chodzi o dziennikarstwo, to jestem z nim związana od jakiegoś czasu, bo chociażby redagowałam szkolną gazetkę. Chcę iść w tym kierunku ( w sensie iść na studia dziennikarskie), ale to za rok ;)
   Chciałam wstawiać tu wywiady ze świata mody.. ale mało jest takich eventów jak WFS gdzie każdy może sobie wejść i pooglądać, i m.in. spotkać gwiazdy. Mimo iż bardzo chcę, to nie mam możliwości. Na razie skupiam sie na swojej kolekcji ubrań.. może przez to się wybiję i będę miała jakieś szersze pole manewru. :)
   Tak czy inaczej, dziękuję za miłe słowa i obiecuję, że się postaram iść w tym kierunku. :)) pzdr :)

   Usuń